Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK:

Maraş Yöresel müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Maraş Yöresel sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Marasyoresel.com  bünyesinde kullanılmaktadır.

Maraş Yöresel üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Maraş Yöresel e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Maraş Yöresel müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Maraş Yöresel iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca Maraş Yöresel ’de ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Maraş Yöresel veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte ve de tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Marasyoresel.com  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

 Saygılarımızla; Marasyoresel.com

Çalışma Saatleri 
Haftaiçi : 09.00-18.00 arası
Cumartesi : 09.00-13.00 arası 

 TEl: 0344 214 51 37

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.